anti-akne program

13. dubna 2007 v 23:15

Komplexní Anti-Akne Program

Akné je kožní zánětlivé onemocnění, postihující vývody mazových žláz. Projevy akné vznikají stručně řečeno v důsledku zvýšené produkce mazových žláz za spoluúčasti působení mikroorganismů (bakterií a kvasinek). Kombinace těchto mechanismů vede posléze k ucpání pórů, vzniku uhříků a postupně až ke vzniku zánětu vývodů mazových žláz s vytvořením pupínků, abscesů, až cyst.
Na výše zmíněné klíčové mechanismy působí řada vnějších i vnitřních faktorů jako je dědičnost, hormonální vlivy, klimatické a psychologické vlivy a další.
Problémy s akné řešíme na naší klinice pomocí několika léčebných metod, které jsou jako celek nazvány Anti - Akne Program.
Patří sem Photo Clearing Technology, je to speciální záření, které produkuje přístroj Omnilux, toto záření je cíleně pohlcováno bakteriemi, které způsobují zánětlivou reakci a akné, dochází k určité chemické reakci na základě působení světla o vlnové délce 420 až 633 nm, touto reakcí je vytvářen silný baktericidní účinek, který cíleně ničí bakterie v mazové žlázce, výrazně stimuluje další imunoregulační procesy v pokožce a regeneruje tkáně.
Tato léčba je v současné době světovou novinkou .
Pro dosažení dobrého výsledku léčby je nutné absolvovat kúru
14 - 15 ošetření, 2x až 3x týdně
které Vám doporučí ošetřující lékař dle typu akné a jeho rozsahu.
Ozařování přístrojem Omnilux se zpravidla kombinuje s několika druhy chemických peelingů.
Dále se zpravidla v léčbě pokračuje laserovou biostimulací pokožky laserem Maestro, jehož záření prostupuje až do 2 cm, čímž ovlivní hlubší struktury pokožky. Dochází k zvýšené látkové výměně ve tkáních, okysličení pokožky a hojení zánětlivých procesů.
Uvedené metody se různě kombinují tak, jak Vám doporučí náš odborný dermatolog a jsou samozřejmě doplněny o vhodnou domácí péči z řady kosmetických a léčebných produktů. Vždy se sestavuje individuální léčebný plán. Lékařské výkony jsou doplněny o specializované kosmetické ošetření a čištění pleti.
Je nezbytné počítat s tím, že léčba akné je dlouhodobá záležitost a vyžaduje časté a opakované návštěvy, první výsledky lze hodnotit po 4 - 6 měsících. Léčba vyžaduje určitou trpělivost a ukázněnost ze strany pacienta.
Celý léčebný program se ovšem stanovuje až po posouzení Vašeho stavu pleti naším odborným lékařem dermatologem, neboť akné se vyskytuje v mnoha formách a stadiích a je nutné určit přesnou diagnosu a cílenou léčbu. Lékař Vám také objasní princip a vhodnost jednotlivých léčebných metod.
Akné se samozřejmě léčí i u zralé pokožky.
Před výkonemPo výkonu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama