dobroty pro štíhlou linii

13. dubna 2007 v 23:01

DOBROTY pro štíhlou linii

DOBROTY pro štíhlou linii
Vánoce jsou za námi, ve skříni ti přibyly nové dárky a na váze nějaké to kilo. Málokdo odolal všem těm dobrotám, a sváteční mlsání se prostě někde projevilo. Ale nezoufej! S našimi dietními tipy a posilovácími cviky se špekové polštářky rozpustí raz dva a tvoje postava bude zase perfektní. Navíc se nemusíš trápit hlady. Chce to trošku přemýšlet...
KYSELÉ ZLEPŠUJE NÁLADU
POMERANČ, CITRON A GREP - citrusy tukovým polštářkům ani trochu nevoní. Jejich vysoký obsah vitaminu C totiž podporuje látkovou výměnu a díky tomu budeš své tuky spalovat mnohem rychleji. Navíc ti tropické ovoce dodá i spoustu energie, kterou můžeš využít třeba v posilovně!
DEJ SI BANÁN
Ovoce místo sladkostí! Jako nejlepší náhražka se hodí BANÁN. Jeho vysoký obsah magnézia ti zaručí, že během chvilky úplně zapomeneš na svoje mlsné chutě. Navíc má skvělé účinky v boji proti celulitidě -obsahuje kalium, které udržuje dostatečné napětí pojiva v tkáních, jež zabraňuje vzniku celulitidy.
SÍLA KIWI
Austrálie by vlastně měla být zemí hubeňourů. Ptáš se proč? Národním ovocem země protinožců je KIWI, což je taková malá vitaminová bomba. Obsahuje totiž velké množství vitaminu C, který, jak už víš, napomáhá odstraňovat tukové polštářky, a to hlavně na hýždích a stehnech. Nejlepší je sníst dvě kiwi denně.
DVOJÍ ÚČINEK HUB
ŽAMPIONY jsou praví šampióni. Tato "zelenina s kloboučkem" totiž odbourává nepotřebné uhlohydráty. A jak se to děje? Jednoduše - vlivem kyseliny pan-totenové, která začne s uhlohydráty bojovat okamžitě, jakmile houby sníš. Navíc pomáhají z těla odvádět i škodlivé a jedovaté látky.
BRAMBOROVÝ ZÁZRAK
Nasytí a netloustne se po nich! Jsou bohaté na VITAMIN C, který odbourává tuky, a na VITAMIN B6, který posiluje imunitní systém. Navíc brambory obsahují i rostlinné bílkoviny - jsou důležité pro tvorbu svaloviny. Samozřejmě bys neměla jíst brambory jako chipsy nebo mastné hranolky, nejlepší jsou brambory v alobalu. Nejméně kalorií mají tropické brambory - bataty.
FÍKY PRO RYCHLÉ TRÁVENÍ
Už jsi vyzkoušela čerstvé FÍKY? Tyto lahodné plody tě nejen dostatečně zasytí, ale navíc obsahují vlákninu a tím podporují zažívání. Mají i skvělý vedlejší efekt - přejde tě úplně chuť na sladkosti.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama