jak na kluka ???

18. dubna 2007 v 21:01 | milulka patulka

jak na kluka

Jak na kluka

"Bojíš se ho a přesto po něm tolik toužíš. Při myšlence na něj se celá chvěješ a přesto si nedokážeš připustit, že ho opravdu chceš. Myslíš na něj dnem i nocí. Nemůžeš spát. Má stejné pocity? Co když ne? Co když ano? Zkus to......."
...Známe to. Ne vždycky je to ovšem tak jednoduché, a většinou bývá nastalá situace pro toho dotyčného překvapením, a také ne vždy dopadne dobře. Hlavní věcí je nepropadat panice při prvním odmítnutí. Ačkoliv si myslíš, že signály, které ke svému vyvolenému vysíláš, jsou tak neuvěřitelně trapně okaté a ty se pokaždé dušuješ, že příště se před ním tak ponižovat nebudeš, nemusí ten dotyčný přitom vůbec nic poznat! Záleží to na člověku, ale je možné, že proto že si uvědomuješ, jak silný k němu cítíš cit, připadá ti trapné ho i třeba jen o něco požádat, nebo mu popřát hezký den..máš strach že by z toho okamžitě poznal jak na tom jsi, že by to vypadalo jako laciné svádění a to ty přece nechceš..a proto jsi k němu, možná nevědomky až příliš skoupá. Zatímco tvoje spolužačka ho klidně pozve na koncert, prostě proto, že jí zbyly lístky, ty bys v její situaci totéž neudělala. Je to prosté - ta druhá má "čisté svědomí”. Nechce ho sbalit, prostě jen měla lístky navíc tak je někomu vrazila. O nic jí nejde, ale přesto je na tom líp. Co bys za to dala, být na jejím místě.

Ale jak se má On dozvědět, že jsi báječná holka, když mu k tomu nedáš příležitost…Existují i tací, kteří nezaregistrují ani více okaté náznaky. V každém případě platí heslo, že muž má být dobyvatel, ale žena ho k tomu dobývání musí "inspirovat”. Tzn.že mu nabídne všechny možné příležitosti, svoje půvaby, své srdce, k tomu, aby se ten dotyčný do ni zamiloval. Je poměrně naivní myslet si, že chlapec vezme okamžitě dívku nadšeně do náručí , když za ním přijde s tím, že je do něj blázen. (pokud on sám do ní nebyl už předtím zamilovaný).

Vyznání lásky nikoho neohromí. Možná dodá tomu druhému na sebevědomí, možná ho rozhodí nebo ho nechá chladným. Ale žádné vášnivé reakce nečekejte. Proto si myslím, že v každém případě je lepší zvolit nejprve cestu kamarádskou. Navzájem se lépe poznáte, pozvání do kina od kamarádky nepůsobí nijak divně nebo snad trapně, a stane se, že máš vlastně víc, než bys měla bez kamarádství, ačkoliv s tím asi nebudeš v tu dobu souhlasit. Jak se to vyvine dál, záleží jen na vás dvou. Dobré je to, že jako kamarádka si můžeš dovolit spoustu věcí, aniž by ses za ně musela nějak stydět, protože se to dá přece obhájit jako "kamarádské”-objetí, postrkování, popovídání, škádlení, i třeba kamarádská pusa.
Má to ale jeden háček - nemusí to tak na první pohled vypadat, ale je k tomu zapotřebí obrovská síla, pokud k tomu člověku cítíš opravdu silnou lásku. To je věc, kterou obyčejná kamarádka, která necítí nic víc, nepotřebuje. Protože ať chceme nebo ne, je to přeci jen pro psychiku silné duševní vypjetí. Ale měly bychom si uvědomit jednu věc, že odmítnutí neznamená konec světa.

JAK SI HO OMOTÁŠ KOLEM PRSTU?

1) Obdivuj ho!

Jak je dobře známo, všichni milujeme lichotky... a kluci dvojnásob! Nezahrnuj ho ale tím, jak je úžasný a dokonalý, když kolem něj krouží jeho kámoši! Taky spíš než "miluju tě" říkej, co se ti na něm konkrétně líbí (to, jak se směje; jak hraje skvěle fotbal; to, jaká je s ním sranda, atd.)
2) Vzkazy
Občas mu vlož tajně papírek se zajímavým vzkazem do oblíbené knížky, nebo učebnice do školy. Hlavně aby věděl, od koho to je! :) Nepřiváděj ho do rozpaků a nenechávej v nejistotě.
3) Dárečky
Dej mu do tašky jeho oblíbené gumové medvídky, autíčko, sbírku (jeho) oblíbených MP3, lístek do kina, nebo na koncert jeho oblíbené kapelky.
4) Buď sebevědomá a milá!
Když se budeš mít ráda a kamkoliv přijdeš, přijde s tebou i dobrá nálada, brzo dostaneš každého. Nechce to žádné přehánění, ale jde o to, aby mu s tebou bylo dobře a měl pocit, že za tvou skvělou náladu může on! Občas se usmívej a zkus chodit pěkně rovně a vzpřímeně. Měj svůj vlastí styl! Když se budeš cítit dobře, budeš vypadat mnohem líp!
5) Povzbuzuj ho
Někdy se každý cítí tak trochu na dně. Obejmi ho a povzbuď ho! Nezapomene na to a dokáže to náležitě ocenit.
6) Ukaž, že ho potřebuješ
Neboj se ho poprosit, jestli by ti nepomohl - třeba s učením na písemku. Bude si připadat důležitě a nepostradatelně :-)
7) SMS vyznání
- Rika se, ze kdyz pada hvezda, ma se neco prat a urcite se to splni! Dneska bych si prala, abys tu byl se mnou! Sakra, ze je zatazeno....
- Puls: 200, tlak: 190 na 95, stav mysli: zmatena, koncentrace: zadna, touha: uz se neda zmerit. DIAGNOZA: bez SMSky od Tebe nepreziju! :-)
- Dobry den, tady sbor dobrovolnych hasicu! Musime vam s litosti oznamit, ze majitel tohoto tel. cisla z nejasnych pricin uhorel. My se vsak domnivame, ze uhorel touhou po vas.
- Ahoj, jestli mi neodepises do 5 vterin, tak mi dluzis 100 pusinek!!! Mimochodem tvuj cas prave vyprsel!
- Ahoj, hele, vis ze vypadas jako muj budouci kluk?
- Dneska se vydavam na lov. Na hacek jsem napichla sve srdce. Doufam, ze nedavas prednost zizalam!
- Dam ti hadanku: Je to mily, hezky, mam to rada, chybi mi to... nevis kdo to je? Podivej se do zrcadla... :)
A jak to nezkazit?
Nikdy se ho neptej na tyto věci:
- Na co teď zase myslíš?
- Co si mám vzít na sebe?
- Nejsem moc tlustá?
- Nepřipadá ti moje kámoška zábavnější než já?
- Půjdeme zase nakupovat?
- Nemám v těch kalhotách velkej zadek?
- Nebude ti vadit, když se s náma můj mladší brácha večer dívat na televizi?
yak na kluky
Místo toho řekni: "Skvěle líbáš, miláčku."
To, že ho pochválíš, jak skvěle umí líbat, je fajn. Ale stačí, abys ho jen jednou srovnala s jinými kluky, se kterými ses líbala, a začne mu vrtat hlavou, podle čeho ho srovnáváš. V hlavě se mu budou zcela jistě honit myšlenky typu: dělám to nějak jinak?, používám snad lepší zubní pastu?. Nejhorší ovšem je, že si pak při každém líbání bude představovat obličeje tvých expřítelů, což ho bude značně znervózňovat. Budeš mít co dělat, abys ho takového pocitu zbavila.
Jsi ze svého kluka naprosto hotová a chtěla bys mu to dát najevo?
Neříkej: "Už chci být navždycky jen s tebou."
Místo toho řekni: "To bylo nejkrásnější rande v mém životě."
Právě tady si dej velký pozor! Kluci jsou moc rádi, když jim dáš najevo, že jsi zamilovaná. Ale běda, jakmile získají pocit, že je začínáš svazovat nebo nějak omezovat. Hned mají pocit, že je chceš dostat pod čepec. Naprosto nesnáší slůvko "navždy". Jakmile něco takového vyslovíš, začnou hned panikařit, protože kluci mají rádi svobodu a volnost. Řekni mu, že ho máš ráda, ale ujisti ho, že to neznamená, že se k němu chceš hned nastěhovat.
Trápíš se, že ti přestal volat?
Neříkej: "Proč mi nevoláš? Ty ses na mě už vykašlal nebo co?"
Místo toho řekni: "Všimla jsem si, žes mi teď pár dní nezavolal. Stalo se něco?"
Když ti nevolá každý den, nezačínej hned myslet na nejhorší. To, že ti nezavolal včera a předevčírem, není stejný problém, jako když se neozve 14 dní. Mohlo se prostě jen stát, že měl spoustu práce a nestihl to. Zkus mu jemně naznačit, že by tě moc potěšilo, kdyby se ti začal ozývat jako dřív. Určitě to ocení a uvidíš, že si na tebe udělá čas i ve svém nabitém programu.
Vždycky, když spolu jdete ven, přitáhne s sebou plno kámošů?
Neříkej: "Už mám dost těch tvejch kamarádů. Vyber si, buď já nebo oni!"
Místo toho řekni: "Co kdybychom šli večer do kina, jen ty a já?"
Když kluk zjistí, že jsi na něm závislá a že chceš být pořád s ním, bude z toho mít velmi nepříjemný pocit. Kluci potřebují určitou volnost a čas od času jim prospěje, když si vyrazí se svými kamarády. Cítí se mezi nimi jinak, než když je s tebou sám. Tebe miluje, ale s kamarády se ztotožňuje. Takže když budeš pomlouvat jeho kamarády, pomlouváš tím vlastně i jeho samého. Zkus mu nenápadně navrhnout, že s ním chceš být na rande sama, abyste měli čas na romantické procházky spojené..., no, vždyť víš.
Co kluci nejraději slyší?
Dneska večer je v televizi hokej? Tak to se musíme dívat!
Určitě si dneska musíme na počítači zahrát tu tvojí novou hru.
Ty jsi byl v posilovně? Máš obrovský svaly.
Co kdybychom šli v sobotu do hospody s tvejma kámošema?
Co takhle jít zítra na Spartu?
Dneska ti to sekne!
Seš fakt mnohem zábavnější než každý jiný.
Jestli chceš, tak jdi dneska do kina s "třeba" Petrem, mně to vůbec nevadí!
Tví kolegové z práce jsou docela fajn, ale ty jsi stejně nejlepší!
Miláčku, prosím tě, poradíš mi s tím?
Mám ti přinést k televizi pivo?
Mně přeci blondýnky vůbec nevaděj.
Co bych si bez tebe počala.
Ty se o mně vždycky dokážeš postarat.
Už jsi viděl tu novou verzi Audi?
Jsem moc ráda, že mám tak chytrého kluka.
Všiml sis, že Tom Cruise trochu šilhá?
Myšlenky, které ti otravují lásku

Jsi zaláskovaná a všechno vypadá růžově do chvíle, kdy tě nečekaně přepadnou jedovaté myšlenky, které vztah s tvým miláčkem požírají jako kyselina. Co když mě nemá rád, nelíbím se mu... Je ti to povědomé? V tom případě si naordinuj účinný detox!

"Přistihla jsem svého kluka, jak se vesele baví s jinýma. Hledá si lepší holku?"
Proč si to myslíš:

Chodíš s úžasným klukem, ale stále pochybuješ, jestli jsi pro něj dost dobrá. To, že se podívá na jinou holku, tvé obavy ještě zvyšuje. Co když tě opustí kvůli té dlouhonohé barbie?
Znič černé myšlenky:
Všichni jsme geneticky naprogramovaní tak, že se zvědavě rozhlížíme kolem sebe. Všichni - i tvůj kluk. Miluje tě, proto chodí s tebou, a ne s blondýnkou odvedle. A jen tak mezi námi - neříkej, že ses s kámoškou nikdy neohlédla za pekelně sexy klukem:-)!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama