ubran své vlasy před sluníčkem !!

8. dubna 2007 v 3:55 | milulka a patulka
Ty se na léto jistě pokaždé těšíš jako na málo co jiného , ale tvá hříva naopak očekává velký třes .Přestože jsi o ní celý rok starostlivě pečovala ,ostré letní slunce na ni dovede napáchat obrovské škody !!zabran tomu , aby jsi se v září vrátila do školy s vlasy připomínající suché pichlavé seno !!
MANUÁL : milosrdná vláha : v letních dnech je venku horko a sucho a tvé vlásky trpí !!depřej jim proto pořádnou výživu minimálně jednou týdně používej vlasovou masku !! tvým vlasům se určitě na nějaký čas ulevý !!!Seženeš ji v každé drogérii , nobo si můžeš připravit podomácku stačí když smícháš jeden středně velký banán s lžící medu !!
ROZTŘEPENÉ KONEČKY? : vypadají nezdravě a žádnému účesu na kraáse nepřidají !nemáš li čas dojít si na pravidelné zastřižení ke kadeřnici , vetři do nich před umytím trochu olivového oleje který skvěle nahradí i kondicionér !jen ho potom nezapomen důkladně smýt !!=)
DEJ FÉNU POHOV! : prázdniny může mít i tvůj fén .pokud budeš své kadeře v tak horkém počasí trápit ještě horkým vzduchem při fénování budou pravděpodobně vyprahlé jak sahara !!využij tepla ze sluníčka a vlasy nech proschnout přirozeně !pokud se ale bez fénu v žádném případě neobejdeš , vysoušej vlasy výhradně studeným vzduchem a maximálně jednu minutu !! zbytek už nech sluníčku !
ZAMKNI TUŽIDLO DO HLADOMORNY : v létě zůstan věrná přirozenému stylu .nepřeháněj to proto se stylingovými přípravky . méně znamená více , a v létě to platí dvojnásob !!
STOP KREPATĚNÍ !: u vody kučery postupně krepatěj . chceš-li je mí i přes to uhlazené , je možné s tím něco dělat ! umývej si vlasy ultrajemným šamponem , nejlépe dětským . v kadeřnictví nebo v dobrých drogeriích seženeš sérum proti krepatěním . v masíruj do jednotlivých pramínku . vlasy vyfoukej dorovna studeným vzduchem za pomoci přírodního kartáče !!
JEN NE NUDA! : u vody se ti budou vlasy hodit sepnuté do copu , aby se natebe nelepili a tys nevypadala jako vodnice . máš-li delší vlasy , možností jak znich kreativně vytvořit sexy letní účes ,je mnoho . neboj se ani barviček !pořid si barevné gumičky , sponky a pinetky . jsou praktické a v pěkném účesu vypadají dobře !!
BEZ ŽIVOTA ?: prach a jiné nečistoty se snadno usazují na kartáčích a hřebenech !pokud nechceš aby tvé vlasy vypadaly zplihle , minimálně jednou týdně své vlaso-zkrášlovací nástroje omyj ve vlažné vodě se šamponem !!
ODNAUČ SE ZLOZVYKŮM !: patříš k lidem kteří své kudrlinky musejí neustále natáčet na prsty nebo stále načechrávat dlaněmi ??s tímhle zlozvikem musíš zkoncovat ! tím , že se pramene dotýkáš přenášíš na ně nečistotu z prstů !!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama